SZYBKI. BEZPIECZNY. NIEZAWODNY.

Faktoring w BNP to nie tylko szybkie pieniądze, to również zabezpieczenie płatności i pewna instytucja finansowa

Sprawdź całą ofertę

nawet 1 godzina

tyle czekasz na wypłatę środków

83 mld PLN

sfinansowanego obrotu w 2023 roku

2,4 mln

sfinansowanych faktur w 2023 roku

8 mld PLN

aktywów w 2023 roku

FAKTORING W BNP PARIBAS FAKTORING

Jesteśmy częścią Grupy BNP Faktoring będącej liderem europejskiego rynku faktoringowego. Nasza oferta jest dostępna w 15 krajach na świecie. W Polsce proponujemy szeroką  ofertę usług faktoringowych, zaspokajających potrzeby finansowe firm o różnych wielkościach, sektorach działalności i fazach rozwoju. Lokalnie, w imporcie i eksporcie oraz poza granicami Polski – wspieramy firmy o wielu profilach działalności, pomagając im poprawić konkurencyjność na rynku i płynność finansową.

Skorzystaj z faktoringu

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FAKTORING BNP PARIBAS?

Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe Twojej firmy, korzystając ze wsparcia instytucji z wieloletnim doświadczeniem w faktoringu.

zadowolenie z faktoringu bankowego bnp

Ponad 90% naszych klientów jest zadowolonych ze współpracy z naszymi Specjalistami Faktoringowymi

icon4_widget1

Szybki dostęp do gotówki w 1h

ubezpieczenie faktoring bankowy bnp

Najszerszy na rynku dostęp do ubezpieczenia

limit faktoringowy bnp faktoring bankowy

Limit dla kontrahenta w faktoringu pełnym do 200 tys. pln w ciągu 24 godzin

NASZE ROZWIĄZANIA

BNP Paribas Faktoring oferuje szeroki wachlarz rozwiązań faktoringowych, dopasowanych do wielkości i profilu działalności firmy

WYBIERZ FAKTORING DOSTOSOWANY DO SWOICH POTRZEB

FAKTORING EKSPORTOWY

Rozwiązanie dedykowane dla firm, które dokonują sprzedaży swoich produktów do zagranicznych kontrahentów. Firmy eksportujące mogą za pomocą tego rodzaju faktoringu poprawić swoją płynność finansową, zwiększyć konkurencyjność, zapobiec zatorom płatniczym i pozbycia się ryzyka braku zapłaty za faktury.

SPRAWDŹ

DATA FAKTORING

Model współpracy idealny dla firm, wystawiających dużą ilość faktur i obsługujących dużą ilość kontrahentów. Stabilizuje przepływy finansowe w firmie i redukuje formalności do niezbędnego minimum. Usługa Data Faktoring dostępna jest w wariancie faktoringu niepełnego i pełnego.

SPRAWDŹ

FAKTORING DLA MSP

Usługa faktoringowa dla małych i średnich firm, które przeprowadzają transakcje z odroczonym terminem płatność. Faktoring pozwala zachować płynność finansową poprzez uzyskanie dostępu do środków zamrożonych w niezapłaconych fakturach. To doskonały sposób na zwiększenia płynności finansowej firmy.

SPRAWDŹ

FAKTORING ODWROTNY

Czyli inaczej faktoring zakupowy. W tym wariancie firma faktoringowa zarządza zobowiązaniami klienta. Otwiera to również nowe możliwości w zakresie uzyskiwania rabatów, negocjowania warunków współpracy i poprawy konkurencyjności na rynku.

SPRAWDŹ

Faktoring pełny

Rozwiązanie dla przedsiębiorstw posiadających własne ubezpieczenie należności handlowych lub chcących skorzystać z ubezpieczenia jakie posiada faktor. Oprócz wykupu wierzytelności klienta, faktor przejmuje również ryzyko niewypłacalności jego kontrahentów.

SPRAWDŹ

FAKTORING NIEPEŁNY

Usługa faktoringowa, w której zapewnienie płynności jest główną motywacją klienta. W tym wariancie klient może liczyć również na monitoring płatności oraz administrowanie swoimi wierzytelnościami. Idealne rozwiązanie dla dużych, średnich i małych firm.

SPRAWDŹ

JAK SKORZYSTAĆ Z FAKTORINGU?

1 złóż wniosek o faktoring bankowy

Złóż wniosek

2 podpisz umowę o faktoring-bankowy

Podpisz umowę

3 korzystaj z faktoringu bankowego

Korzystaj online

Masz pytania?

ZOSTAW NUMER 

ODDZWONIMY W 30 SEKUND
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Możesz z nami pochatować

 CHAT 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ZA POMOCĄ CHATU
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Dowiedz się więcej o faktoringu

Nasza Sieć

Afryka
Europa